Pavla

Zdravím všechny sportovce s krasným srdcem :).

Od malička jsem milovala všechna zvířata, ale trvalo mi téměř 38 let než jsem si plně uvědomila, že se nemůžu řadit mezi milovníky zvířat, když pojídáním jejich masa a dalších živočišných produktů přispívám k jejich ohromnému utrpení. Připadala jsem ji jako pokrytec, když jsem nesouhlasila s násilím na nich a přitom jsem tomu napomáhala. Tak jsem se před 2 lety rozhodla s tím něco udělat a začít u sebe. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělala a na které jsem pyšná.

V době mé změny na vegana jsem také začala více cvičit, můj celý život, ale i tělo se změnilo. Jsem nadšený sportovec a bez pohybu to prostě již v mém životě nejde. Dělám hlavně fitness, běh, posilování a v poslední době také jógu.

Protože jsem se teprve před pár měsíci přistěhovala zpět do vlasti ze zahraničí do naší krásné Prahy, odkuď ale  nepocházím, tak zde krom mých pár starých známých zatím moc lidí neznám. Ráda bych se seznámila s někých kdo má podobný styl života a smýšlení jako já, proto jsem se chtěla přidat do tého skupiny.

Doufám, že se alespoň s některými z Vás potkám na jedné ze sportovních aktivit.

 

Leave a Comment