Vegan Florbal na Letné

Vážení,

rádi bychom Vás tímto pozvali na další z našich pravidelných florbalů v Praze. :-) Pokud jste promeškali přihlašování (nebo nemůžete chodit pravidelně), nezoufejte, můžete kdykoliv přijít za příspěvek 80 Kč za jednu hru (tedy za hodinu a půl hraní, v každý čtvrtek, 19:00 – 20:30). Pokud později zjistíte, že byste chtěli chodit pravidelně a platit ještě méně, neváhejte se přidat do skupiny Vegan florbal Praha, kde se můžete po domluvě se mnou (Lubošem) stát od dalšího měsíce jedním z mnoha předplatitelů.

Hrajeme kousek od Letné, v současné době je nás již přes 15 veganů (ale také pár neveganů – veganství ani vegetariánství není podmínkou účasti :) ) a očekáváme, že se naše řady i nadále budou rozšiřovat. Nejsme profi hráči, ale díky pestré základně členů věříme, že úroveň bude dostačující jak pro ty lepší, tak pro ty spíše rekreační hráče. A s každým dalším zápasem se hra samozřejmě postupně zlepšuje.

Budete-li mít jakýkoliv dotaz, neváhejte ho položit buď zde na události, stránce Vegan florbal Praha či napište přímo na email mudrochlubos@gmail.com, frantisekformanek@email.cz nebo profil Lubos Murdoch či Frankie Fernando Formaneck. Číslo na Luboše je 727 978 973 a Frankieho 720 627 489.

Tak se neváhejte ukázat, užít si nějakou srandu a dostat se s náma do pořadný kondice!

Leave a Comment